Orašje
Typography

Sportski klubovi kao što je Taekwondo klub iz Orašja postiže iznimne rezultate. Posljednje u tome nizu je na prvenstvu Federacije BiH u taekwondou. Osvojili su pehar za ekipno treće mjesto i ukupno 22 medalje od kojih osam zlatnih, šest srebrenih i osam brončanih.

Na prvenstvu je sudjelovalo 400 natjecatelja iz 30 klubova iz cijele Federacije.

taekwondo klub

Zlatne medalje su osvojili Nives Stanić, Harun Mahmutspahić, Maja Zlatarević, Lana Stanić, Nina Špionjak, Ines Stanić i Haris Drljačić u 2 kategorije.
Srebro su osvojili Nives Stanić, Adi Muratović, Imann Muratović, Hakija Mueatović, Igor Stanić, Teo Zlatarević.

Broncu su osvojili Igor Stanić, Imann Muratović, Maja Zlatarević,Katarina Kobaš, Harun Mahmutspahić, Teo Zlatarević, Haris Drljačić i Leila Šutrović